ליצירת קשר עמנו

הדרך לפתרון הכאב שלך
פגישת ייעוץ חינם !
מרגישים כאב ? לחצו על האזור
לקוחות ממליצים

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק)

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים.

נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות

גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

בטי מאיר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:13:52+03:00

בטי מאיר

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק) יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה. עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים. נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

רוית מקצועית. קשובה לכל תנועה ואמירה.

נותנת מכל הלב.
העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי.
הלוואי ויהיו רבים כמותה.

אביתר רגר

רוית למפל
5.0
2018-07-30T21:14:25+03:00

אביתר רגר

נותנת מכל הלב. העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי. הלוואי ויהיו רבים כמותה.

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה.

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה.

וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות.

תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות.

נשיקות

רויטל לשמן

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:11:17+03:00

רויטל לשמן

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה. כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש. ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה. וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות. תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות. נשיקות

מקצועי, אישי וברמה הכי גבוהה..מומלץ בחום.. נסו ותבינו!


אלה בן שמעון מאמנת כושר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:11:37+03:00

אלה בן שמעון מאמנת כושר

לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו

להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף

ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים,

פשוט כיף להתאמן אצלה.

משפחת ארנון

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:12:46+03:00

משפחת ארנון

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה.

חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה

אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול

אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם.

במילה אחת – תודה !

לי אללוף

לי אללוף

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:12:27+03:00

לי אללוף

לי אללוף
אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה !

מקצועיות ושירות מעולה.

 

 

ד"ר ודים בסלופ

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:08:39+03:00

ד"ר ודים בסלופ

   
5
7

נעים מאוד. זה הבלוג שלי

אז אחרי מחשבה רבה, ושנים של ניסיון בתחום ומעבר למידע המקצועי והפרקטי שאני שמחה לחלוק עמכם באתר שלי, חשבתי לנסות ולתת ערך מוסף למבקרים בו, ללקוחות הקיימים ולאלו שעוד יבואו, אולי אפשר לקרוא לזה פן אישי יותר למקצוע שלי, ולסיפורים האישיים שמאחוריו. כל יום עבודה שלי נפתח בציפייה רבה לעבודה שהוא יביא איתו, לאנשים ומטופלים שאני עומדת לפגוש. את הוותיקים יותר, את החדשים את המהססים ואת המשקיענים.
מאחורי כל יום כזה יש סיפור, מאחורי כל מטופל כזה יש שגרת חיים שהביאה אותו אלי. אם אני מסכלת אחורה על רשימת המטופלים והמטופלות שליוויתי לאורך השנים אני יכולה ממש לחלק אותם לקבוצות.

למשל, יש כאלו שהחליטו לקחת את עצמם בידיים, יש כאלו שהרפואה הקונבנציונלית כבר דופקת להם על חלון המציאות ומדליקה להם נורות אזהרה. יש כאלו שנסחפים עם טרנדים, ויש את אלו שבאים ומבקשים "תתקני אותי" (אבל גם על זה נדבר) ויש כאלו שנולדו לתוך זה וזהו פשוט אורח החיים שלהם, כן גם הם מגיעים אלי?. באמצעות הבלוג הזה אני אנסה לתת "טעימות" מסוגי המתאמנים שלי, מסוגי המטופלים, מהסיפורים שעומדים מאחוריהם. אביע את דעתי את טרנדים כאלו ואחרים(היוש קרוספיט!) ואני לתת לכם קצת מעבר לטכניקה ומקצועיות. ידע הוא כוח, ולנו יש את הכוח לשנות את החיים שלנו. וכן, גם אחרי 10 שנים על הספה מול מרתון של סיינפלד.
לפני שנצא לדרך אני אספר קצת על עצמי, אז שמי רוית למפל-ספורט ואורח חיים בריא הם שמי האמצעי, אני עוסקת בספורט מאז שאני זוכרת את עצמי, אני שמחה להיות מהאנשים שזכו להגשים את החלום שלהם, לחיות ולהתפרנס מהתשוקה האמתית שלהם-וזה ממש לא מובן לי מאליו. ההבנה הזו גורמת לי להכניס מדי יום קצת יותר עומק ונשמה לעבודה שלי, כל יום כזה הוא יום חדש עבורי ומכל מטופל/ת שלומדים ממני, אני לומדת לא פחות. להיות מאמן אישי זה להיות גם כותל וחבר. "להרים" להם כשצריך ולתת בראש כשלא.

יהיה מעניין, תישארו בסביבה.

רוית.

קרא עוד...
פציעות בקרב שחיינים

פציעות נפוצות בקרב שחיינים

שחיינים הכתבה הזו היא עבורכם.
כמובן שעלינו להבדיל בין שחיינים מקצוענים לבין שחיינים חובבניים, אך הפציעות ברובן בעלות סימפטומים דומים.
נתחיל ונאמר כי פציעות של שחיינים מקצוענים לרוב ינבעו מעומס ייתר לעומת חובבנים שיינבעו מטכניקה לקויה ו\או חוסר בפעילות גופנית.

טכניקה לקויה מספר 1 – נשימה לא נכונה.
נשימה לא נכונה יכולה להתבטא בסגנונות השחייה הבאים : חתירה, פרפר וחזה.

נשימה לא נכונה מתבטאת בסגנון החתירה בד"כ בהרמה של הראש בלבד ולא בתנועת הגוף כולה, לא פעם אני נתקלת גם בשחיינים חובבנים שאין להם יכולת תנועתית בצוואר ולכן לרוב מסובבים את הראש רק לצד אחד או שמביאים את התנועה דרך היפר לורדוזה צווארית – שקע גדול בצוואר ו/או דרך היפר לורדוזה מותנית – שקע גדול במותניים. באופן זה נגרם לחץ מאוד גדול על עמוד שדרה, עקב טכניקה לקויה עלולים להיגרם כאבים בצוואר עם הקרנה לכתף, כאבים בשכמות, כאבים בגב תחתון ושחיקה של החוליות.
בסגנון הפרפר ישנה בעיה דומה של עליה לנשימה לא נכונה היוצרת עומס מאוד גדול על עמוד שדרה לומברי – תחתון (מותני) כתוצאה מצניחה חזקה של האגן כלפיי מטה ולא תנועה חלקה של הגוף כמו "דולפין".

טכניקה לקויה מספר 2 – עבודה מאומצת של כופפי הצוואר
בעת שחיה בסגנון גב, השרירים האחראים על כפיפה של הראש עובדים באופן אינטנסיבי כדי להחזיק את הראש מעל המים. עצם עבודתם המאומצת – הדבר עעלול להוביל להיתפסות של שרירי הצוואר אשר יגבילו תנועתית את הצוואר והגולגולת ואף יקרינו כאב.

טכניקה לקויה מספר 3 – תנועה חוזרת של היד הגורמת לצביטה בכתף
טכניקה לקויה זו מובילה לפציעת כתף הידועה בשם "כתף שחיין" ו/או "צביטת כתף" בשל התנועה החוזרת של הרחקת היד דרך הכתף בזווית של 70-120 מעלות אשר גורמת לצביטה של הגיד בין הזרוע לשכמה. התנועה הגורמת לפתולוגיה היא הגריפה אשר חוזרת על עצמה כאשר ישנו סיבוב מוגזם בכתף לפנים. פציעה זו קוראת בשל חוסר איזון בין שרירי הכתף לשרירי השכמה. לשחיינים אשר ישנה יחסיות תנועתית טובה בין השכמה לכתף כמעט ולא נראה פציעה מסוג זה.
פציעה נוספת העלולה להיגרם מחוסר איזון שרירי ומחזוריות הגריפה במים היא דלקת בבורסה (בולם זעזועים בצורת כיס האמור למנוע חיכוך בין גידים ושרירים לעצמות) של הכתף. נרא אותה בעיקר אצל שחייני החתירה והפרפר.

טכניקה לקויה מספר 4 – הצלפת רגליים בשחיית חזה וכאבים בברכיים.
בזמן פעולת הרגליים בשחיית חזה, השרירים והמים פועלים בצורה הפוכה. קירוב הירך והברך לעומת הזריקה והצלפה של המים. אימון ייתר או טכניקה לקויה עלולה להוביל לכאבים בחלקה הפנימי של הברך כתוצאה מפגיעה ברצועה הצידית MCL .

פציעה נוספת הנגרמת בשל טכניקה לקויה בשחיית חזה עקב סיבוב השוק ייתר על המידה עלולים לסבול מדלקת בבורסה בברך – פציעה המכונה "רגל ברווז".

כיצד ניתן לטפל למנוע ולשפר את הטכניקה :
כפי שסקרנו בכתבה לכל סגנון יש את הפציעות הנפוצות שלו, על מנת למנוע אותן ראשית עליכם לשפר את הסגנון וללמוד כיצד להפעיל את גופכם טוב יותר.
במקביל לשיפור הסגנון אצל מאמן שחיה, יש לבצע עבודת שחרור חיזוק ואיזון הנעשית אצלנו בסטודיו ע"י שילובם בטכניקה INDOOR RECOVERY , לדוגמא : כתף שחיין הנובעת מחוסר איזון בין שרירי הכתף לשכמה – אנו נעבוד על שחרור מפרק שכמה- כתף – צוואר ע"י מגוון רחב של טכניקות ובניהן הדבקת קינזיו טייפ לייצוב המפרק והפחתת כאב ובהתאם לצורך נפעיל ונחזק את המערכת באופן שווה על מנת שתחזרו למים בהקדם ללא כאבים וללא פציעה חוזרת.
מחובתנו לציין כי מנוחה איננה פתרון ואם הבעיה לא מטופלת בזמן וכראוי הבעיה תחמיר ותוביל לסיבוכים נוספים
מסקנה : שחייה בטכניקה לקויה תגרום לכם ליותר נזק מתועלת ועל כן הייתי ממליצה לקחת מס' שיעורים עם מאמן על מנת שידייק אתכם ותוכלו להנות מתחביב בריא עם כל תועולותיו.

קרא עוד...
exercise-exercise-equipment-fitness-209968

המחיר שאנחנו (יותר נכון אתן) משלמות כדי להיות יפות

קודם כל גם על העניין הזה הרשו לי לסייג, אני באמת חושבת שגם בנעל שטוחה או עקב קטן אפשר להראות מספיק טוב ואלגנטית וזה עוד לפני שדיברנו על הנוחות ועל הפן הפמיניסטי של העניין אבל לפינה הזו לא נכנס?

אז בואו נדבר שניה על העניין הזה של העקבים. קודם כל חשוב שתדעו, כפות הרגליים שלנו, גדולות ככל שיהיו הן זוג משטחים די קטנים הנושאים את כל משקל הגוף שלנו. מעבר לעניין "השולי" הזה של נשיאת משקל הגוף שלנו? יש להן גם תפקיד אחר-גם לאפשר לנו תנועה וגם לאפשר לנו תנועה תקינה. מה זאת אומרת תנועה תקינה?

תנועה תקינה היא כאשר את צועדת ברחוב כשכף הרגל נמצאת בתוך נעל מותאמת לך ונוחה, פעולת ההליכה תהיה הרבה יותר קלה, יורגש הרבה פחות מאמץ על יתר חלקי הגוף ולא ייווצרו לחצים מיותרים על מפרק הברך לדוגמא . כאשר את נועלת נעל עקב, יפה יקרה ואיכותית ככל שתהיה, כל האיזון בגופך משתנה. בשל ההגבהה גופך נוטה קדימה יותר ואת למעשה הולכת כשגופך בשיפוע מה שאגב פועל לרעתך כי במקום להראות טוב יותר את בעצם נראית סובלת או סתם באי נוחות. אז נכון, זה יכול להיות אירוע חד פעמי-איזו חתונה של חברה אבל ישנן נשים המעבירות ככה חיים שלמים, כל אחת מאתנו מכירה אחת כזו. הנזק של הליכה בשיפוע משפיע על הירכיים, שחיקה של הסחוסים בברכיים, לחץ ומתח של שרירי הגב ועוד וזה עוד לפני שפתחנו את עניין היבלות. העניין בנזקים הנגרמים כתוצאה מנעילת עקבים למשך זמן הוא שמדובר בנזק אשר נבנה לאורך שנים, על נעל שנעלת השנה, את כנראה תשלמי אחרי גיל ארבעים.
אז כאמור על הנזקים בהליכה עם עקבים גבוהים אפשר למלא דפים שלמים אבל נניח שכן בחרתן בלוק על פני הבריאות והנוחות שלכן, יש כמה דברים שכדאי לדעת כדי לפחות לנסות ולמזער את הנזק. העקב – כדאי שהעקב עצמו יהיה רחב ועשוי מגומי, לא מעץ. עץ אינו מסוגל לבלום את הזעזוע של הגוף שלנו ובכך נגרם נזק לסחוסים. השיפוע-כדאי להקפיד שלא יהיה יותר מ-3 ס"מ. במידה ורכשת נעליים עם חלק "שפיץ" מקדימה-ודאי שהאצבעות אינן נדחסות וממלאות את החלק המחודד של הנעל. כמו כן, הקפדה על תרגילים לחיזוק שרירי הבטן וזוקפי הגב יעזרו במזעור הנזק אבל באמת נסו לעשות לעצמכן טובה, את העניין הזה לאירועים מיוחדים וזמני עמידה/הליכה קצרים. הגוף שלכן יהיה ממש אסיר תודה.

קרא עוד...
עותק של GAL_3995

אפשר למנוע פציעות בשריר התאומים, הנה כמה טיפים חשובים בעניין

אורח חיים מאוזן ותחזוקה שוטפת של הגוף שלנו- קרע בשרירי התאומים ניתן למנוע על ידי אימונים מאוזנים וניהול אורח חיים פעיל בריא ותקין, חשוב מאוד לשמור על גמישות וטווחי תנועה תקינים של מערכת השרירים שלנו. שריר בטווח תנועה תקין תמיד יהיה חזק יותר, שריר שאינו בטווח התקין יהיה חלש יותר ועלול להוביל לשרשרת כשלים תנועתיים שבסופם פציעה.

הגוף שלנו הוא מה שאנחנו אוכלים- תזונה לא מאוזנת תשאיר אותנו חסרי אנרגיה וכן תעכב את תהליך ההחלמה וההתאוששות של השריר.

חימום: בטרם כל פעילות גופנית יש לבצע פעילות חימום שרירים עדינה על מנת להגיע לפעילות עצמה בהדרגתיות ובצורה בריאה.

הנעלה מותאמת – בראש ובראשונה נעל המותאמת למידתכם לא מידה גדולה מידי ושאינה לוחצת. כמו כן חשוב לדעת שכמו לצמיגי הרכב שלכם גם לנעל שלכם יש קילומטראז' מרבי. שימוש בנעל מעל שנתיים או שלוש עלול לגרום לפגיעה ביציבה ובתנועתיות ובכך לגרום לנזקים כמו פציעות שונות.
לכל שאלה התייעצו אתנו – 054-7865008 /03-6736599

רוית

איך נשמור על הברכיים שלנו

איך נשמור על הברכיים שלנו?

בנוגע לפעילות גופנית ישנה מנטרה שחוזרת ואומרת שפעילות גופנית היא כלי הכרחי לשמירה על אורח חיים בריא ותקין. האמרה הזו נכונה מאוד וכדאי להביט על פעילות גופנית כהשקעה לטווח רחוק במיוחד כשמדובר על הברכיים שלנו בהן הכלל הראשון הוא להיות קודם כל פעיל . לדוגמא ריצה, ריצה היא ללא ספק הפעילות הגופנית הפופולארית ביותר הקיימת. את ההרגשה הפיזית שמקבלים אחרי ריצה קשה מאד להסביר במילים ולא סתם בכל גינה או פארק סביבכם ולאורך כל היום תוכלו לראות אנשים בגילאים שונים רצים כל אחד לצורך מטרתו שלו. יחד עם ההנאה לספורט הזה מגיעה גם פציעה נפוצה בברכיים, למעשה שליש מפציעות הספורט אצל אצנים(מקצועיים או חובבים) הינן פציעות ברך כיוון שבמהלך הריצה העומס המופעל על הברך הוא פי שלושה ממשקל הגוף.

כואב לכם ? אתם סובלים ? התקשרו להתייעץ אתנו – זה חינם.


הנה כמה טיפים שיעזרו לנו לשמור על הברכיים שלנו במהלך פעילות גופנית מכל סוג:

  • לקיים פעילות ספורטיבית באופן קבוע לרבות אימוני רגליים. שמירה על מפרקי הברך פעילים גורמת להמשך ייצור הסינוביאלי(נוזל הסיכה) הגורם לשימון הברך והזנת הסחוס.
  • לא להפריז-גם אם קראתם את המילים האלו, ואתם עכשיו חדורי מוטיבציה ורצים לחדר הכושר להתחיל להתאמן-חכו רגע. יש לבצע פעילות בצורה מבוקרת ובצורה הדרגתית. פעילות גופנית הנבנית בצורה נכונה והדרגתית תביא לתוצאות טובות יותר.
  • לא כל הנוצץ זהב הוא- ראיתם בחנות נעל ספורט ממש יפה? אחלה. אבל כדאי מאוד למדוד את הנעל, למראה החיצוני של הנעל לא אמור להיות שום שיקול בבחירת נעל לפעילות גופנית. חשוב לבדוק את התאמת המבנה שלה למבנה כף הרגל שלנו, נעל לא נכונה לנו ולכף הרגל שלנו עלולה לגרום לנזק במהלך הפעילות הגופנית עד כדי דלקות ונזק יציבתי במפרקים.
  • רכיבה על אופניים תהיה הבחירה הנכונה לפעילות אירובית למי מכם החוששים להעמיס על המפרקים, ברכיבה על אופניים העומס על המפרק נמוך בהרבה לעומת ריצה שבה מוטלת בלימת הזעזועים בעיקר על הברך בנחיתת כף הרגל על הרצפה במהלך הריצה.
  • מים בששון!- אם קראתם את הטיפים האלו מאוחר מדי, והנזק לברכיים כבר נגרם ואתם סובלים מכאב ומחלה כרונית בהן, דעו לכם כי הליכה ופעילות במים עד גובה החזה מפחיתה את העומס על הברכיים בכ-75% וזוהי בהחלט דרך טובה לשמור על תנועתיות הגוף מבלי להחמיר את הנזק הקיים.
  • השקיעו זמן בברכיים שלכם- כדי למנוע נזק עתידי לברכיים השקיעו בהן זמן, בצעו תרגילים לחיזוק השרירים ההיקפיים של הברך. ככל שתחזקו את הברכיים שלכם הן יהיו פחות רגישות והסיכוי לפציעה שלהן במהלך פעילות גופנית יפחת משמעותית.
  • שמירה על משקל גוף תקין-מפרק הברך שלנו נושא על עצמו את רוב עומס המשקל של הגוף שלנו והעומס ממורגש במיוחד בעת פעילות גופנית, ככל שנטיב לשמור על משקל גופנו כך המעמסה על הברכיים לא תגדל ובכך נוכל למנוע נזק עתידי.

אנו משתמשים במספר טכניקות מהטובות ביותר ולנו יש את הפתרון עבורכם, אין צורך לסבול, כל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לחייג אלינו ולקבוע תור ואנו נשמח לעזור לכם.

קרא עוד...
התקשרו אלינו
דילוג לתוכן