ליצירת קשר עמנו

הדרך לפתרון הכאב שלך
פגישת ייעוץ חינם !
מרגישים כאב ? לחצו על האזור

אז מה זה ReMovement?

ReMovement היא שיטה פורצת דרך שפותחה במהלך השנים, המבוססת על ידע נרחב של הכרת מערכת התנועה בגוף. באמצעות שיטה זו ניתן לשפר ולהחזיר טווחי תנועה במקומות בהם סובלים המטופלים מכשל או מגבלה כלשהי הפוגעים באיכות חייהם.
ReMovement מתאימה לסוגים רבים של פציעות מדלקות כרוניות, פציעות ספורט ועד החלמה של הרקמות השונות לאחר ניתוח, תאונות דרכים, פתולוגיות נוספות ועוד.
ReMovement היא שיטה נהדרת גם למתאמן הסובל מבעיות גב, ברכיים ו/או בעיה אחרת, יחד עם שיטה זו ניתן לתת מענה ולהתייחס למגבלות הפיזיות והיכולות של כל אחד ואחת בפרט. במידת הצורך אנו עובדים בתיאום עם הרופא המטפל.
ReMovement משלבת בין עולם הכושר והתנועה לבין עולם הטיפול בצורה מיטבית ומקנה למתאמנים מעטפת כוללת של אימון כושר בשילוב ליווי מקצועי צמוד ומרוויחים מענה מדויק למניעה ומזעור פציעות במהלך האימון.
על מנת להגיע לתוצאה מיטבית של הטיפול הוא מתרחש בשלושה שלבים עיקריים : ראשית עלינו לאבחן את הבעיה לכדי מציאת מקור הכשל ו/או הכאב, לאחר מכן פועלים לשיפור טווח התנועה בשאיפה לסיים את הליך השיקום ללא מגבלה בטווח התנועה, ללא כאב ולהשיב את איכות החיים שקדמה לפציעה בצורה מקסימלית. בסוף התהליך הטיפולי- שיקומי מתרחש השלב השלישי – הפעלה – בניית מערך אימונים מותאם להפעלה וחזרה לבריאות וחוזק גופני.

רימובמנט
התקשרו אלינו
דילוג לתוכן