ליצירת קשר עמנו

הדרך לפתרון הכאב שלך
פגישת ייעוץ חינם !
מרגישים כאב? לחצו על האזור
לקוחות ממליצים

לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו

להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף

ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים,

פשוט כיף להתאמן אצלה.

משפחת ארנון

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:12:46+00:00

משפחת ארנון

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה.

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה.

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה.

וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות.

תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות.

נשיקות

רויטל לשמן

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:11:17+00:00

רויטל לשמן

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה. כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש. ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה. וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות. תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות. נשיקות

מקצועי, אישי וברמה הכי גבוהה..מומלץ בחום.. נסו ותבינו!


אלה בן שמעון מאמנת כושר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:11:37+00:00

אלה בן שמעון מאמנת כושר

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק)

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים.

נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות

גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

בטי מאיר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:13:52+00:00

בטי מאיר

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק) יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה. עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים. נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

מקצועיות ושירות מעולה.

 

 

ד"ר ודים בסלופ

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:08:39+00:00

ד"ר ודים בסלופ

   

חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה

אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול

אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם.

במילה אחת – תודה !

לי אללוף

לי אללוף

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:12:27+00:00

לי אללוף

לי אללוף
אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה !

רוית מקצועית. קשובה לכל תנועה ואמירה.

נותנת מכל הלב.
העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי.
הלוואי ויהיו רבים כמותה.

אביתר רגר

רוית למפל
5.0
2018-07-30T21:14:25+00:00

אביתר רגר

נותנת מכל הלב. העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי. הלוואי ויהיו רבים כמותה.
5.0
7

פציעות בקרסול

פציעות בקרסול הן הפציעות היותר נפוצות בעיקר בקרב ספורטאים. ביטויים כמו "סובבתי את הקרסול, נקעתי את הקרסול" נפוצים יותר ויותר ועלולים להתרחש גם בעת פעילות שגרתית כמו הליכה או ירידה בגרם מדרגות. רבים נוטים לפרש כל פציעה בקרסול כנקע, אולם בפועל מדובר בנקע סביב 70% ממקרי הפציעות בקרסול.

מה קורה לקרסול שלנו במקרה של נקע?

הקרסול הוא למעשה מפרק סינובאלי בגפה התחתונה. מפרק סינובאלי הנו המפרק הנפוץ ביותר בגופנו המקנה לנו תנועה מרבית מכל סוגי המפרקים הקיימים.  הקרסול מוקף בשלוש רצועות אשר השילוב של שלושתן מקנה למפרק כה קטן לשמור גם על יציבות וגם מאפשר תנועה ועמידה בעומסים. סיבוב יתר כלפי פנים של הקרסול נמנע בזכות הרצועה הקולטרלית החיצונית אשר בעצמה נחלקת לשלוש רצועות שונות: השוקית הקדמית, השוקית והעקב והשוקית האחורית. צידו הפנימי והחזק יותר של הקרסול נתמך על ידי רצועה רחבה וחזקה יותר המוכרת גם בכינוי "רצועת הדלתא" הנאחזת בעצם העקב, עצם הסירה ועצם הטלוס. בשל חוזקה היחסי של רצועת הדלתא רוב הפגיעות והנקעים בקרסול מתרחשים על ידי סיבוב כלפי חוץ של כף הרגל כלומר הבהונות כלפי פנים והקרסול כלפי חוץ. אם לדבר באחוזים, רק 5-10 אחוזים מפציעות הקרסול כוללות סיבוב כלפי פנימה של הקרסול או פגיעה ברצועת הדלתא.

מה הופך את הקרסול שלנו לכל כך פגיע ומה בעצם קורה במהלך פגיעה בו?

במצב של סיבוב הקרסול כלפי חוץ או פנים, מגיעות הרצועות סביב הקרסול למצב מתיחה מעבר ליכולתן ובשל כך נגרם להן נזק. אנשים שגופם אינו מורגל בפעילות גופנית וסובלים מרקמות שרירים חלשות או ממצב גופני כללי פחות תקין נמצאים ברמת סיכון גבוהה יותר לפציעות מסוג זה. גם מקרים של נקע ישן שלא טופל כראוי עשוי להפוך את הפציעה לכרונית, כזו שתחזור על עצמה ותלווה את הסובלים ממנה לאורך החיים ותפגע באיכות חייהם.

קרסול

אבחון

על מנת לשלול אפשרות של שבר בקרסול ועל מנת שניתן יהיה להתאים את הטיפול לפגיעה באופן מדויק ביותר מומלץ לבצע שיקוף רנטגן של הקרסול. לנקע בקרסול קיימות שלוש דרגות: דרגה ראשונה- תנועה והליכה עדיין מתאפשרת אך נצפית נפיחות קלה באזור וכאב קל, במקרה זה ככל הנראה מדובר במתיחה של השרירים והרצועות. בדרגה השנייה של הפציעה ניתן לחוש קושי בתפקוד, נפיחות באזור ואף שטף דם המצביע על קרע חלקי או מלא של אחת הרצועות. בדרגה השלישית והחמורה ביותר-שטף דם בולט וחמור המלווה בנפיחות רבה עד כדי אבדן תפקוד מוחלט כולל אי יכולת נשיאת משקל הגוף בעמידה, דבר המרמז על קרע גידי או שרירי.

טיפול בקרסול לאחר הפגיעה.

צרו עמנו קשר ונזמין אתכם בהקדם לפגישת אבחון בה נבדוק פיזית את טווחי תנועה של הקרסול הפגוע. במידה והפגיעה בקרסול הייתה פגיעת טראומה כתוצאה מחבלה ו/או תאונה האבחון יהיה ממוקד בקרסול. במידה והפגיעה בקרסול הינה ישנה נעמיק את האבחון לבדיקה של מפרקי הברך, ירך אגן והיציבה כולה עד לצוואר. נמלא סיפור מקרה והיסטוריה רפואית על מנת לקבל תמונה מצב הכי עדכנית וברורה לתחילת טיפול.
הטיפול מהווה מרכיב קריטי בניסיון להחזיר את הקרסול ובעיקר את הגוף לאיזון ולתפקוד נורמלי ללא כאב ו/או הגבלה. הטיפול מתמקד בשחרור ואיזון המפרק ע"י שבירת ההידבקויות של הרקמות בקרסול שהופכות לקשיחות ולא מתפקדות כמו שצריך לאחר הפגיעה.
הטכניקות בהן נשתמש לטיפול והחזרת התנועה לקרסול הינן : ארטיקולציה מפרקית, טריגר פוינטס, עיסוי מעמיק של הגידים והרצועות במפרק תוך הפעלתו בשיתוף פעולה עם המטופל, קינזיו טייפינג וMET.
פציעה בקרסול לוקחת בממוצע עד 10 טיפולים, אך כל מקרה לגופו. היה והטיפול יהיה סמוך לפגיעה ומדובר בנקע קל הטיפול יהיה באופן יחסי מהיר, במידה והפציעה מורכבת יותר כדוגמת קרע, שבר וכו' משך הטיפולים יהיה ארוך (סביב השלושה חודשים) ועליכם להיות סבלניים לתהליך.

נקע מצריך טיפול מיידי על מנת למנוע סיבוכים ובעיות נגררות. מרכז רמובמנט מציע את המענה המתקדם והרחב ביותר עבורך.

לייעוץ חינם התקשרו: 054-7865008

התקשרו אלינו
דילוג לתוכן