אודות רוית למפל

להשריש את המסר שעם כל פציעה באשר היא ניתן להתמודד ולחזור לפעילות ותנועה

רוית למפל בעלת ותק של 16 שנים בניהול חדרי כושר, אימוני כושר אישיים וקבוצתיים וטיפול בבעיות תנועה וכאב. בוגרת מכון וינגייט בית הספר למאמנים ומדריכים, בוגרת אוניברסיטת ת"א בקמפוס ברושים לטיפול. ספורטתרפיסטית מומחית בשיקום לאחר פציעות ושחיקה טבעית של הגוף, דלקות כרוניות והחלמת הרקמות השונות לאחר ניתוח ועוד. כמו כן מחזיקה בתעודת הסמכה בתחום הספורט הטיפולי בדגש על עבודה עם ספורטאים. בשנת 2014 הקימה רוית למפל את מרכז רמובמנט המשלב בתוכו אימון, תנועה וטיפול תחת קורת גג אחת. בשנת 2020 רוית החלה לשלב הדרכות לבתי עסק בנושא הרגלי עבודה בריאים ללא כאבים בעולם יושבני – נזקים ודרכי התמודדות.
המרכז מאגד בתוכו רמת ניסיון גבוה במיוחד שצברה רוית במהלך שנותיה בתחום

מטרת השיטה והמרכז:

מטרת המרכז הייתה ועודנה בראש ובראשונה להפוך את התנועה והפעילות הגופנית לדרך חיים בריאה ולהעניק מעטפת כוללת ללקוח לפי מצבו הפיזי והבריאותי, אם זה בטיפול, אימון או בשילובם.
להשריש את המסר שעם כל פציעה באשר היא ניתן להתמודד ולחזור לפעילות ותנועה, ולא כל פגיעה או פציעה חייבת להסתיים בהכרח במנוחה, תרופות ו/או ניתוח.
השילוב האידאלי בין עולם הכושר והתנועה לבין עולם הטיפול מקנה למתאמנים מעטפת כוללת של אימון כושר בשילוב ליווי מקצועי צמוד ובכך מרוויחים מענה מדויק למניעה ומזעור פציעות במהלך האימון.

לקוחותינו ממליצים

חני נחמיאס

חנה לסלאו

עירית קפלן ואלון דהן

דביר בנדק

רמי שילה

ודים בספלוב

תום קשתי