ליצירת קשר עמנו

הדרך לפתרון הכאב שלך
פגישת ייעוץ חינם !
מרגישים כאב ? לחצו על האזור
לקוחות ממליצים

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק)

יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה.

עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים.

נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות

גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

בטי מאיר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:13:52+03:00

בטי מאיר

הגעתי לרמובמנט לפני חצי שנה במסגרת טיפולים לכאבי גב שלא הרפו.( סובלת מ 4 פריצות דיסק) יכולתי להרגיש את ההבדל המהותי מלפני ואחרי הטיפולים שלה. עם הזמן והמשך הטיפולים מצאתי את עצמי ללא כאב בכלל,דבר ששיפר משמעותית את אורח חיי העמוסים. נוסף לכך הצטרפתי לקבוצת האימונים שלה, בה נוכחתי לגלות מקצועיות רבה, איכפתיות, יחס אישי ונכונות גדולה לקדם את כל חברות הקבוצה במטרותיהן השונות.

מקצועיות ושירות מעולה.

 

 

ד"ר ודים בסלופ

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:08:39+03:00

ד"ר ודים בסלופ

   

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה.

כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש.

ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה.

וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות.

תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות.

נשיקות

רויטל לשמן

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:11:17+03:00

רויטל לשמן

לרוית הגעתי לאחר פציעה רצינית ובהמלצת חברה. כרקדנית היה לי חשוב לשקם את עצמי בצורה המקצועית ביותר שיש. ואכן, ההחלטה השתלמה. עבדתי עם רוית כשנה במהלכה התחזקתי התגמשתי וחזרתי לפעילות מלאה. וכל זאת באווירת אימונים דורשת ומאתגרת מצד אחד ומנגד יד מלטפת ומכוונת ברכות. תודה רבה לך יקירה על השיקום והחברות. נשיקות

רוית מקצועית. קשובה לכל תנועה ואמירה.

נותנת מכל הלב.
העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי.
הלוואי ויהיו רבים כמותה.

אביתר רגר

רוית למפל
5.0
2018-07-30T21:14:25+03:00

אביתר רגר

נותנת מכל הלב. העמידה אותי על הרגליים אחרי ניתוח מיניסקוס בברך. מהר ואלגנטי. הלוואי ויהיו רבים כמותה.

מקצועי, אישי וברמה הכי גבוהה..מומלץ בחום.. נסו ותבינו!


אלה בן שמעון מאמנת כושר

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:11:37+03:00

אלה בן שמעון מאמנת כושר

חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה

אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול

אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם.

במילה אחת – תודה !

לי אללוף

לי אללוף

רוית למפל
5.0
2017-07-13T14:12:27+03:00

לי אללוף

לי אללוף
אז כן, היו רגעים שקיללתי ואמרתי לעצמי "אני לא מאמינה שאני משלמת על הכאבים האלו".. אבל אחרי טיפול אחד, עם סימנים כחולים ברגליים – חזרתי לרוץ בקצב טוב יותר מלפני הפציעה ובלי טיפת כאב, כאילו לא היה מעולם. במילה אחת – תודה !

לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו

להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף

ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים,

פשוט כיף להתאמן אצלה.

משפחת ארנון

רוית למפל
5.0
2017-05-18T23:12:46+03:00

משפחת ארנון

הגעתי לשיעור ניסיון עם הפנינים שלי : רז בת גיל 14, דן בן 12 ,ואסף בן 11. רוית מאמנת אותנו כל אחד לפי יכולתו והצרכים שלו, דוחפת אותנו להישגים אבל תמיד בסוף אימון עם טעם של "יאללה מתי כבר האימון הבא". ישנם שינויים פיזיים מדהימים תחושה של נוחות וקלות בגוף ואנחנו באדיקות לא מפספסים אף אימון. רווית היא מהממת, מקצועית ורגישה למתאמנים, פשוט כיף להתאמן אצלה.
5
7

אימון אישי

אימון כושר אישי הינו ליווי צמוד עם תשומת לב אישית לשיפור אורח החיים בהתאם לצרכים והמטרות של כל מתאמן בקצב הדרגתי בטוח ומבוקר המעניק מוטיבציה להתמדה והגשמת המטרות.
אימון הכושר האישי בשיטת ReMovement מתבצע עם מאמן מוסמך שהינו גם מטפל ולכן היא אחת הדרכים הבטוחות להתאמן בצורה נכונה, ומבוקרת. במהלך אימוני הכושר מתקיימת עבודה צמודה ועקבית על יציבה נכונה, שיפור טווחי התנועה ולמידה מתמדת להפעלה נכונה של הגוף על מנת למנוע פגיעות.
לאימוני כושר אישי קיימים יתרונות רבים על פני אימונים קבוצתיים או כאלו המתקיימים באופן עצמאי ללא כל השגחה או פיקוח אישי על המתאמן. באימון כושר אישי בשיטת ReMovement המאמן צמוד למתאמן ונותן לו משוב מידי על ביצועיו וישנו דגש חזק ומוקפד על צרכיו הספציפיים של המתאמן.
בשל היות המאמן גם מטפל מוסמך כל בעיית כאב שתופיע במהלך האימונים תקבל התייחסות מקצועית ובמידת הצורך ניתן לשלב טיפולים על מנת לתת מענה מהיר ויעיל לכאב.

אימון זוגי

אימוני כושר זוגיים הם אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות באימוני כושר.
היתרון הבולט באימוני כושר זוגיים היא המחויבות שיש לזוג המתאמנים אחד כלפי השני  שהיא מחויבות גדולה יותר מאשר מחויבות של המתאמן כלפי עצמו. אימוני כושר זוגיים הם אימוני כושר מלאי מוטיבציה ועניין. מתאמנים רבים מנסים לשלב כושר גופני בחיי היום יום שלהם אך מגיעים די מהר לתחושת שעמום ומיצוי. אימון זוגי משלב בתוכו גם סוג של מפגש חברתי וגם כושר גופני ואורח חיים בריא. האימון מתאים לזוג המעוניין בזמן איכות משותף עם ערך מוסף. מתאים גם לחברים וחברות הזקוקים למוטיבציה ודחיפה לעשות את הצעד אל השינוי ביחד.

אימון מנויים

זהו השילוב המושלם של אורח חיים בריא. אימון מנויים מתקיים במסגרת קבוצה קטנה של עד 5 מתאמנים לכל היותר כך שכל מתאמן ומתאמנת מקבלים יחס ותשומת לב אישית. היתרון הבולט באימון מנויים שהקבוצה היא הכוח המניע והמוטיבציה שלכם להגשמת המטרות
אימון מנויים מושתת על שיטת רמובמנט – לפני ההרשמה כמנויים תתקיים פגישת היכרות וייעוץ לזיהוי הצרכים ובניית מטרות ביחד. חשוב לציין שברמובנט המאמן הוא גם מטפל מוסמך כך שכל מגבלה או כאב יקבלו התייחסות מקצועית ולכן מומלץ לבחור את המנוי המורכב המשלב טיפולי recovery (ראה מטה) או חבילת טיפולים נפרדת במידת הצורך.
אם חשקתם באימון אישי אך הנושא הכלכלי מכביד עליכם – זהו פתרון מעולה והמומלץ ביותר עבורכם. יחס אישי, מעקב התקדמות על כל מתאמן ומתאמנת, התאמת תכנית וקצב התקדמות אישי כל זאת בתוך מסגרת של קבוצה קטנה.
מחוץ לשעות פעילות האימונים מתקיימים לא פעם מפגשים חברתיים מהנים וכיפיים.
במסגרת המנוי ישנם שני מסלולים:
מסלול בסיסי – מיועד עבור כניסה לאימונים .
מנוי מורחב – מיועד עבור כניסה לאימונים + טיפול recovery חודשי.

טיפול recovery חודשיטיפול המתבסס על התובנה כי לאחר תקופת אימונים שבה אנו מאמצים את הגוף, צריך לתת לו גם מנוחה ומענה טיפולי להתאוששות, באמצעות טיפולי שימור.

לפרטים על תוכנית המנויים לחץ כאן

אימון קבוצתי

אימוני כושר קבוצתי הוא השילוב המושלם של אורח חיים בריא ומפגשים חברתיים. אם אתם מספר חברים/ות ולכולכם אותה מטרה -אימון קבוצתי הוא הפתרון עבורכם.
באימון קבוצתי קיימת מחייבות ואחריות של כל אחד מחברי הקבוצה לאימון אך למרות שמדובר באימון של מספר משתתפים במקביל קיימת תשומת לב מוקפדת על כל מתאמן בנפרד והתאמה של האימון לכל מתאמן באופן אישי. אימון כושר קבוצתי יכול להיות גם אימון כושר משפחתי המתאים למשפחות המעוניינות לשנות את אורח חייהם או לתמוך באחד או יותר מבני המשפחה המתקשים לבצע את השינוי בכוחות עצמם, כמו כן אימון כושר משפחתי הוא הזדמנות של ההורים לשמש דוגמא לילדיהם לניהול אורח חיים בריא וחשיבותה של פעילות גופנית. יתרון נוסף של אימון כושר קבוצתי או משפחתי הוא הוזלת עלויות. אם חשקה נפשכם באימון כושר אישי אבל הנושא הכלכלי פוגע בהתמדה שלכם-אימון כושר קבוצתי יכול להיות פתרון מעולה שכן הוא מוזיל עלויות אך עדיין מביא עמו יחס אישי לכל מתאמן ובניית תכנית אימונים מותאמת לצורכי כל חברי הקבוצה.

אימון כושר אישי הינו ליווי צמוד עם תשומת לב אישית לשיפור אורח החיים בהתאם לצרכים והמטרות של כל מתאמן בקצב הדרגתי בטוח ומבוקר המעניק מוטיבציה להתמדה והגשמת המטרות. קרא עוד..
אימון זוגי
רוית למפל
אימון קבוצתי
התקשרו אלינו
דילוג לתוכן