ליצירת קשר עמנו

אימון אישי

אימון הכושר האישי בשיטת ReMovement פועל בתהליך שאני מתארת כצמצם של מצלמה בשיטה של זום-אין וזום-אאוט. במהלך אימון הכושר מתקיימת עבודה צמודה ועקבית על יציבה נכונה, שיפור טווחי התנועה ולמידה מתמדת של הפעלה נכונה של הגוף על מנת למנוע פגיעות כמו דלקות, שחיקת סחוס וכדומה.

לאימון כושר אישי בשיטה זו קיימים יתרונות רבים על פני אימונים קבוצתיים או כאלו המתקיימים באופן עצמאי בחדרי כושר ללא כל השגחה או פיקוח אישי על המתאמן/ת. באימון כושר אישי בשיטת ReMovement ישנו דגש חזק ומוקפד על צרכיו הספציפיים של המתאמן, לדוגמא-אם מגיע מתאמן עם בעיה נקודתית בברך האימון כולו יתבצע בזווית ובמנח הנכונים על מנת לא להפעיל עומס מיותר על האזור הפגוע העלול לגרום לנזק נוסף.

GAL_4004

אימון זוגי

אימוני כושר זוגיים הם אחד הטרנדים החמים בשנים האחרונות באימוני כושר.

היתרון הבולט באימוני כושר זוגיים היא המחויבות שיש לזוג המתאמנים אחד כלפי השני  שהיא מחויבות גדולה יותר מאשר מחויבות של המתאמן כלפי עצמו. אימוני כושר זוגיים הם אימוני כושר מלאי מוטיבציה ועניין. מתאמנים רבים מנסים לשלב כושר גופני בחיי היום יום שלהם אך מגיעים די מהר לתחושת שעמום ומיצוי. אימון זוגי משלב בתוכו גם סוג של מפגש חברתי וגם כושר גופני ואורח חיים בריא. האימון מתאים לזוג המעוניין בזמן איכות משותף עם ערך מוסף ומתאים לחברים וחברות הזקוקים למוטיבציה ודחיפה לעשות את הצעד אל השינוי.

אימון זוגי

אימון קבוצתי

אימון כושר קבוצתי הוא השילוב המושלם של אורח חיים בריא ומפגשים חברתיים. אם אתם מספר חברים/ות ולכולכם אותה מטרה וגם אותו חוסר מוטיבציה-אימון קבוצתי הוא הפתרון עבורכם.

באימון קבוצתי קיימת מחייבות ואחריות של כל אחד מחברי הקבוצה לאימון אך למרות שמדובר באימון של מספר משתתפים במקביל קיימת תשומת לב מוקפדת על כל מתאמן בנפרד והתאמה של האימון לכל מתאמן באופן אישי. אימון כושר קבוצתי יכול להיות גם אימון כושר משפחתי המתאים למשפחות המעוניינות לשנות את אורח חייהם או לתמוך באחד או יותר מבני המשפחה המתקשים לבצע את השינוי בכוחות עצמם, כמו כן אימון כושר משפחתי הוא הזדמנות של ההורים לשמש דוגמא לילדיהם לניהול אורח חיים בריא וחשיבותה של פעילות גופנית. יתרון נוסף של אימון כושר קבוצתי או משפחתי הוא הוזלת עלויות. אם חשקה נפשכם באימון כושר אישי אבל הנושא הכלכלי פוגע בהתמדה שלכם-אימון כושר קבוצתי יכול להיות פתרון מעולה שכן הוא מוזיל עלויות אך עדיין מביא עמו יחס אישי לכל מתאמן ובניית תכנית אימונים מותאמת לצורכי כל חברי הקבוצה.

אימון קבוצתי
התקשרו אלינו
דילוג לתוכן